Hızlı İletişim0352 240 10 50
Author
Çalışma Prensiplerimiz

Hakkımızda bilmek isteyebilecekleriniz...

TTR Çatı inşaat sektöründe hizmet veren HACI TATAROĞLU A.Ş.’nin uygulama kolunu oluşturmaktadır. İnşaat söktöründe , uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzmanlığı ile sektörde , geleceğe yön vererek yenilikçi , inovatif , proaktif yaklaşımıyla ,kendini devamlı yenileyerek ve yenilikleri takip ederek çalışmalarını sürdürmektedir. TTR çatı hizmet verdiği müşterilerinin memnuniyetini hedefleyen dayanıklı , konforlu detayları iyi bir şekilde çözülmüş çatılar yapmayı kendine hedef edinmiştir. Bunun için modern ekipman ve profesyonel kadrosuyla mişterilerinin bütçelerine uygun ürünler sunarken kaliteden ödün vermeden uzun ömürlü ve estetik çatılar yaparak müşterilerini fiyat , fayda ve estetiği bir arada sunarak garantili anahtar teslim çatılar yapmaktadır.

Misyonumuz & Vizyonumuz

MİSYONUMUZ
MİSYONUMUZ

Saygın ve güvenilir geçmişimizin getirdiği sorumluluk ışığında, seçkin markalardan oluşan geniş ürün stoğumuzdaki kaliteli ürünleri, değerli müşterilerimize, uzmanlaşmış bir hizmet anlayışıyla sunmak başlıca görevimizdir.

VİZYONUMUZ
VİZYONUMUZ

Yakın gelecekte yapı sektöründeki bilgi ve deneyimimizi imalat sanayine taşımayı ve çok iyi tanıdığımız bu pazara süreceğimiz güvenilir ve kaliteli ürünlerimizle, önce bölgesel sonra ulusal plandaki liderlik yolunda ilerlemeyi hedefliyoruz.

Neden TTR Çatı?

Sektörde faaliyet gösteren o kadar çok çatı yapan şahıs veya işletmeler varken neden TTR Çatı ile çalışmalıyım diye düşünüyor olabilirsiniz. İşletmemizi tercih etmeniz için sizlere çok sayıda sebep sayabilirim ama en önemlilerini sizlere kısaca özetleyelim.

  • 40 yılı aşkın sektör tecrübesine sahibiz.
  • Projeyi ustalarımız değil mühendislerimiz hazırlar.
  • Sadece yüksek kaliteli ve uzun ömürlü malzemeler tercih eder.
  • Mükemmel Kalite/Fiyat performansı.
  • Projesinden iş bitimine, anahtar teslimi çatı teslimatı.
  • Mimari projenizi birebir uyguluyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, yapınızın çatısını mimari projenize uygun bir şekilde yapıyor ve kusursuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Çatınız yapılırken yüksek kaliteli malzemeler kullanılmakta ve yapmış olduğumuz çatıya beş yıl garanti sağlamaktayız.

Evet, Şirketimiz bünyesinde çalıştırmış olduğumuz mimarımız yapınıza en uygun projeyi çizmektedir.

× WhatsApp Bilgi